Antigone Theater an der Ruhr sahnesinde
Antigone, I.Ö 440`larda Sophokles tarafindan yazılmış olan klasik bir tragedya. Theater an der Ruhr'da sahnelenen oyunu Nurten Kum izlemiş ve okuyucularımıza izlenimini anlatmış. Devamı »
Wir möchten unseren LeserInnen folgende Internetadresse empfehlen: a Vela - das Kunstmagazin. Unter dieser URL können Sie neben Kunst, Literatur, Kino, Medien, Musik auch verschiedene Interviews mit Künstlerinnen und Künstlern finden. Ständig aktualisiert werden auch Kinoneuvorstellungen.
İstanbulda bir zürafa
Sunay Akın İstanbul tutkunu ve İstanbul`u iyi tanıyan, tarihini iyi bilen bir şair ve yazar. 2001 yılında Çınar Yayınlarında çıkan kitabını Nurten Kum tanıtıyor. Devamı »

Für die Freundinnen und Freunde der türkischen Literatur empfehlen wir die Internetseiten des Literaturca Verlages. Hier können Sie türkische Literatur in deutscher Sprache finden.

Dergimize bazı çalışmalarını aldığımız internet sitelerini okuyucularımıza önermek istiyoruz. Edebiyat, Sanat, Bilim ve Kültür içerikli iki sanal dergi: Dergi@net ve Bengisu.net
Özgür Radyo Kassel'in yayınlarını internet üzerinden izlemek istiyorsanız animasyonu tıklayınız.
Tüm yazı ve çeviriler kullanılabilir. Dergimizin kaynak olarak gösterilmesi rica olunur.
Alle Beiträge und Übersetzungen können übernommen werden. Hinweis auf unsere Seite wird gebeten.